Chceš sbalit holku? Čti, jak zvolit outfit na rande, aby tě neodmítla

Chceš sbalit holku? Čti, jak zvolit outfit na rande, aby tě neodmítla

Víš, proč se kolem pilotů letadel, vojáků nebo námořníků točí tolik hezkých holek? Protože nosí uniformu. A ženy odjakživa přitahují muži v uniformě. Nemusíš však být zrovna kapitánem letadla, abys také uspěl. Přečti si základní rady, jak zvolit outfit na rande, a zvyš tak své šance na úspěch.

Kdy na rande v obleku

Pokud jsi pozval dívku například do divadla nebo na podobnou společenskou událost, je nejvhodnější outfit na rande oblek. Abys ale nevypadal jako šedá myš, pohraj si s barvami košilekravaty. Oblékni si košili s barevným nádechem, například světle fialovou. K ní si uvaž tmavě fialovou kravatu. Barevným kontrastem docílíš moderního a svěžího vzhledu.

Kdy je vhodnější sportovní sako

Jdete na rande do méně formálního prostředí, například do kina nebo kavárny? V tom případě nech oblek doma. Místo toho zvol jako outfit na rande bavlněné kalhoty typu chinos, nebo rifle, volnočasovou košilisportovní sako. Pokud chceš vypadat opravdu elegantně, doplň celý outfit kravatou. Ideální volbou je pletená kravata nebo úzká kravata typu SLIM. Obuj si vycházkovou obuv, například mokasíny. Tím formální vzhled odlehčíš, a přesto budeš vypadat jako pravý gentleman.

Tip navíc

V chladnějších dnech skvěle doplní tvůj elegantní vzhled pánský svetr nebo vesta z jemného úpletu. Svetr můžeš nosit ke košili, k tričku nebo jen tak. Podívej se na aktuální nabídku pánských svetrů a vest.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem