Chcete být na vaší svatbě mužem číslo jedna?

Chcete být na vaší svatbě mužem číslo jedna?

Skvělým tipem, jak zvýšit úroveň ženichova oblečení, je obléknout svatební set. Jedná se o dokonalou kombinaci slavnostní vesty, anglické kravaty, zvané též regata, a kapesníčku do saka. Díky svatebnímu setu si už ženicha nikdo nesplete se svatebním hostem.

Další nesporná výhoda svatebního setu spočívá v tom, že je navrhován v barvách a vzorech. Díky tomu se můžete skvěle sladit s něvěstou, ať už bude mít na sobě jakékoliv svatební šaty. A nikdo nebude pochybovat o tom, že patříte k sobě.

Příklad barevného sladění s nevěstou pomocí svatebního setu

1) Pokud má nevěsta bílé šaty se stříbrnými květinovými vzory, můžete si vybrat bílý svatební set nebo stříbrný s květinovými vzory. Podívejte se na kolekci pánských svatebních setů a slaďte se dokonale.

2) Má-li nevěsta šaty ve smětanové barvě, vyberte si svatební set ve smetanové barvě. Budete tak dokonale sladěni a hosté z vás budou unešeni.


Tip pro vás

K pánskému svatebnímu setu si oblékněte bílou košili s krycí páskou přes knoflíky, tak zvanou légou. Ozdobte manžety rukávů košile manžetovými knoflíčky a doveďte svůj slavnostní outfit k dokonalosti. Podívejte se na aktuální nabídku manžetových knoflíčků pro ženicha a dolaďte svůj vzhled k dokonalosti.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem