Jak se obléknout do tanečních a vypadat skvěle

Jak se obléknout do tanečních a vypadat skvěle

Tvým cílem ve středoškolských tanečních je vypadat dobře a líbit se holkám, není to tak? V pánské společenské módě neplatí pravidlo čím dražší, tím lepší. Můžeš mít drahý oblek, košili i kravatu, přesto můžeš vypadat směšně. Jak na to, abys vypadal elegantně a stylově? 

Taneční kurzy jsou večerní společenská událost, proto si oblékni tmavý oblek. Nyní záleží na tom, jak si poradíš s barvou košile a kravaty. Tyto doplňky můžeš barevně sladit se svou taneční partnerkou. Tím zapůsobíš nejen na ni, ale také na ostatní dívky.

Vybírej košili, kravatu, případně kapesníček do kapsy saka z široké palety barevných odstínů. Nejpopulárnější je barva bílá, červená, bordó, cihlová, fialová, šedá nebo černá. Barva šatů partnerky a tvých doplňků nemusí být svým odstínem stejná. Pokud budeš mít kravatu ve světlejší barvě, než má partnerka šaty, vůbec to nevadí. Jak na to?


Příklady, jak se barevně sladit s taneční partnerkou:

- s kapesníčkem

Levná, přitom působivá varianta barevného sladění s partnerkou pomocí kapesníčku do saka zcela vystačí. I s takovým kouskem látky uděláš dojem. Pokud má partnerka tmavě modré šaty, pořiď si kapesníček do saka v podobném modrém odstínu.


- s kravatou

Výraznějšího barevného sladění dosáhneš, pokud si uvážeš kravatu ve stejné barvě, jako jsou šaty partnerky. Pokud si například dívka oblékne tmavě červené šaty, uvaž si moderní pánskou kravatu v tmavě červené barvě. Nezáleží na tom, jestli je kravata se vzorem nebo bez vzoru. Aby kravata vynikla, oblékni si bílou košili, protože tím dosáhneš kontrastu. Pořiď si novou pánskou kravatu a získej plusové body u partnerky.


- s košilí a kravatou

Můžeš zvolit další variantu a sladit se s barvou šatů tvé partnerky pomocí košile a kravaty. Bude–li mít tvá partnerka například tmavě modré šaty se stříbrnými doplňky (lodičky, kabelka), oblékni si tmavě modrou košili a k ní si uvaž světle šedou kravatu. Takto sladěni budete vypadat opravdu skvěle a uděláte na okolí dojem. Podívej se na stříbrné kravaty BANDI a doveďte svůj outfit k dokonalosti.


- s košilí, kravatou a kapesníčkem

Tato možnost sladění působí velice elegantně a slavnostně. Ovšem musí se na to s citem. V případě, že chceš docílit dokonalého barevného sladění, například na Závěrečné, je tato varianta ideální. Má-li partnerka například tmavě fialové šaty a černé doplňky, oblékni si světle fialovou košili, k ní si uvaž kontrastní fialovou kravatu a do kapsy saka vlož černý nebo fialový kapesníček. Takto sladěn s partnerkou budeš mezi ostatními páry zaručeně vynikat.


- s motýlkem a kapesníčkem

Ve středoškolských tanečních je u některých škol tradicí, aby si mladí muži na poslední hodině, takzvané Závěrečné, vyměnili kravatu za motýlek. Pokud bude mít tvá partnerka například šaty ve zlaté barvě, doporučujeme obléknout bílou košili a motýlek s kapesníčkem do saka ve zlaté barvě. Tím zvýšíš úroveň svého oblečení, což ti přidá na elegantím vzhledu. Podívej se na široký výběr pánských motýlků za skvělé ceny.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem