Jak se obléknout na obchodní jednání

Jak se obléknout na obchodní jednání

Pokud jdete na obchodní jednání, oblékněte si vždy bílou košili. K ní si uvažte červenou kravatu, která může být hladká nebo s diagonálními pruhy. V matném obleku, bílé košili a červené kravatě budete působit sebejistě a důvěryhodně. Obchodní partner bude mít dojem, že své práci rozumíte. Vaše šance na úspěšný obchod budou mnohem vyšší. V případě, že se s obchodním partnerem setkáváte častěji a není to vaše první jednání, střídejte barvy kravat s diagonálními pruhy.

Chyby ve výběru oblečení na obchodní jednání

1) Na obchodní jednání si nesmíte obléknout lesklý oblek. Vypadal byste nedůvěryhodně a provokativně. Obchodní partner by z vás měl dojem, že na něm vyděláváte.

2) Nenoste na schůzku křiklavou barvu košile, například lesklou oranžovou. Opět provokujete. Obchodní partner se plně nesoustředí, protože ho ruší křiklavé barvy vašeho oblečení.

3) Nevybírejte žádnou kravatu s obrázky ani s jinými vzory. Můžete ho tím urazit. Zvolte kravatu hladkou, bez vzoru nebo s diagonálními pruhy.

Tip pro vás

Vybírejte ze spousty druhů pánskch kravat vhodných do zaměstnání. Podívejte se na pánské kravaty s diagonálními pruhy, které jsou vhodné na pracovní události nebo také k dennímu nošení do zaměstnání. Kravaty BANDI oživí váš vzhled a dodají vám na sebevědomí.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem