Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

Víte, že byste měl jako ženich barevně ladit s nevěstou, ne s výzdobou vaší svatební tabule? S nevěstou tvoříte na vaší svatbě nejdůležitější pár. Pokud se barevně sladíte, zaručeně budete vypadat na vaší svatbě nejlépe.

S barvou šatů nebo doplňků nevěsty se můžete sladit buď pánskou svatební vestou, anglickou kravatou a kapesníčkem do saka, nebo pouze svatební kravatou s kapesníčkem. Další možností je sladit se s nevěstou jen díky kapesníčku do saka. I takto malý doplňek vás dává dohromady. Stačí vybrat podobnou barvu kapesníčku jako má nevěsta šaty nebo doplňky a vložit si ho do kapsy saka.

Pokud ovšem chcete vypadat opravdu skvěle, doporučujeme vám sladit kompletní pánský svatební set. Přečtěte si pár příkladů, jak se barevně sladit s nevěstou a nechte se inspirovat.

Příklad: Nevěsta má bílé šaty se stříbrnými doplňky.

1) Základem je bílá košile. Doporučujeme volit takovou košili, u které můžete manžety rukávu zapnout na manžetové knoflíčky. Tím dovedete váš slavnostní outfit k dokonalosti. Svatební vestu s anglickou kravatou a kapesníčkem vybírejte ve stříbrné barvě.

2) Dokonalého barevného sladění dosáhnete v bílé košili spolu s regatou neboli anglickou kravatou a kapesníčkem ve stříbrné barvě. Místo svatební vesty si můžete obléct i vestu oblekovou, pokud byla součástí pánského obleku a je vyrobená ve stejném designu. Podívejte se na e-shop BandiVamos, kde si vyberete z několika barev a vzorů pánských svatebních kravat s kapesníčkem,

Příklad: Nevěsta má smetanové šaty s květinovým vzorem.

1) Vyberte si bílou košili a svatební vestu s anglickou kravatou a kapesníčkem ve smetanové barvě. Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatebních setů pro ženicha.

2) Oblékněte si smetanovou košili. Ozdobte manžety rukávu manžetovými knoflíčky a uvažte bílou svatební kravatu s květinovým vzorem.

Doporučujeme

Podívejte se na nádherné pánské svatební vesty nebo svatební kravaty s kapesníčkem pro ženicha. Těmito svatebními doplňky se jako ženich snadno sladíte s nevěstou. Navíc, svatební vesta nebo svatební kravata s kapesníčkem do saka pozvedne úroveň ženichova oblečení, takže nebude vypadat jako ostatní muži na svatbě.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem