Jak vybrat manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky BANDI - stříbrnéVýběr manžetových knoflíčků ovlivňuje především událost, na kterou se chystáte. Pro slavnostní příležitosti jako jsou svatby, oslavy, jubilea, plesy, taneční a podobné, vybírejte manžetové knoflíčky výrazné, lesklé, s třpytivými kamínky. Naopak do zaměstnání či k obchodnímu jednání doporučujeme manžetové knoflíčky matné a decentní.


          

Volba barvy a tvaru manžetových knoflíčků záleží také na doplňcích, které nosíte. Těmi jsou například hodinky, prsteny, spona opasku a podobné. Pokud máte například hodinky z matného kovu ve stříbrné barvě, vybírejte v podobném provedení také manžetové knoflíčky. Jsou-li vaše doplňky v barvách stříbrné a zlaté, volte manžetové knoflíčky v této barevné kombinaci.   Takto sladěn budete působit vkusně. Podívejte se na aktuální nabídku manžetových knoflíčků BANDI.

Zapínání manžetových knoflíčků  

Knoflíček prostrčíte skrz obě dírky manžetového rukávu košile. A to takovým způsobem, že natáhnete ruku s manžetou před sebe, dlaní dolů a poté svrchu prostrčíte. Na spodní straně knoflíčku je otočný kolík, kterým knoflíček spojíte s manžetou a zajistíte.


Víte, že manžetové knoflíčky už nemusíte nosit pouze ke košilím s manžetovými rukávy?

Novinkou ve světě pánské společenské módy je univerzální manžeta u pánských košil. Jak univerzální manžeta funguje? Do zaměstnání nosí muž zapínání rukávu na obyčejný košilový knoflík. Jde-li ovšem například na obchodní jednání nebo z práce rovnou na společenskou událost, místo obyčejných knoflíků použije manžetové knoflíčky, které jednoduše vloží do manžety u košile. Košilový knoflík se schová do vnitřní strany manžety.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem