Jaké vybrat manžetové knoflíčky pro ženicha

Manžetové knoflíčky BANDI - zlaté s kamínkyOživte svůj vzhled a přidejte mu nádech luxusu díky nádherným manžetovým knoflíčkům. Pro takovou slavnostní událost jako je svatba, vybírejte knoflíčky lesklé nebo matné, s různými vzory, barevnými kombinacemi nebo s třpytivými kamínky

Volba barvy a tvaru manžetových knoflíčků záleží také na doplňcích, které nosíte. Těmi jsou například hodinky, prsteny, spona opasku a podobné. Pokud máte například hodinky s ciferníkem ve tvaru čtverce ve stříbrné barvě, vybírejte v podobném provedení také manžetové knoflíčky. To znamená stříbrné a hranaté. Jsou-li vaše doplňky v barvách stříbrné a zlaté, vyberte si manžetové knoflíčky v této barevné kombinaci. Budete ladit a vypadat vkusně. Podívejte se na aktuální nabídku manžetových knoflíčků pro ženicha.

Zapínání manžetových knoflíčků

Zapínání knoflíčků je velmi jednoduché. Knoflíček prostrčíte skrz obě dírky manžetového rukávu u košile. A to takovým způsobem, že natáhnete ruku s manžetou před sebe dlaní dolů a poté svrchu prostrčíte. Na spodní straně knoflíčku je otočný kolík, kterým knoflíček spojíte s manžetou a zajistíte.

Rada pro vás

Na svatbu si oblékněte například společenskou košili v bílé barvě, která je opatřena krycí páskou knoflíků, tak zvanou légou, a rukávy na manžetové knoflíčky. Buďte s nevěstou na vaší svatbě nejkrásnějším párem. Slaďte se pomocí svatebního setu. Ten se skládá ze svatební vesty, anglické kravaty a kapesníčku do kapsy saka. Podívejte se na kolekci svatebních setů pro ženichy.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem