Jakou vybrat košili a kravatu na svatbu?

Jakou vybrat košili a kravatu na svatbu?

Svatba je velká slavnostní událost, která se koná především v teplých měsících. Jako svatební host se proto nebojte ladit košili a kravatu do pestrých barev. Dejte si ovšem pozor na barevné kombinace a berte ohled i na barvu šatů vaší partnerky. Nechcete přece vypadat jako cirkusák bez vkusu.

Jak barevně sladit košili s kravatou

V případě, že jdete na svatbu bez doprovodu, máte široké pole působnosti. Máte-li svou oblíbenou barvu, klidně si ji vezměte. Musíte ovšem dávat pozor na kombinaci barev košile a kravaty. Může se totiž stát, že zvolíte tak totožné barvy, že vám kravata zanikne.

Nejpraktičtější rada nad zlato zní: Barevný kontrast. Líbí se vám fialová barva? Může být. V tom případě si oblékněte světle fialovou košili a tmavě fialovou kravatu.

Jak se sladit s partnerkou

Pokud jdete na svatbu s partnerkou, ať už s vaší ženou, přítelkyní nebo kamarádkou, měli byste vypadat jako pár. Toho docílíte právě barevným sladěním. Nemusíte v tom hledat žádnou vědu. Pokud má partnerka růžové šaty a vy této barvě moc nefandíte, stačí si vzít růžový kapesníček do kapsy saka. Vystačíte si s podobnou barvou. Nemusíte si kapesníček nechávat speciálně ušít ze stejné látky. Barevně se můžete sladit také košilí, kravatou i kapesníčkem dohromady. Stačí mít trochu fantazie a cit pro detail.

1) příklad outfitu svatebního hosta

Vaše partnerka má například modré šaty se stříbrným vzorem, k tomu také modré boty a psaníčko. V takovém případě si můžete obléknout bílou košili a světle modrou kravatu. Nebo si oblékněte světle modrou košili, šedou nebo stříbrnou kravatu a kapesníček do saka.


2) příklad outfitu svatebního hosta

Partnerka, se kterou jdete na svatbu, má světle fialové šaty. Slaďte se s ní také do fialova. Zvolte světle fialovou košili a uvažte si moderní pánskou kravatu SLIM v kontrastní tmavě fialové barvě.

Rada pro vás

Na slavnostní událost jako je svatba, nezapomeňte na manžetové knoflíčky. Nemusíte mít však košili na manžetové rukávy. Pánské košile BANDI jsou opatřeny univerzální manžetou, díky které můžete zapínat rukávy košile jak na klasické knoflíky, tak na manžetové knoflíčky. Podívejte se na aktuální nabídku manžetových knoflíčků, které jsou vhodné pro svatebního hosta.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem