Desatero tipů, jak se správně obléknout do tanečních a oslnit partnerku

Desatero tipů, jak se správně obléknout do tanečních a oslnit partnerku

Chystáte se do tanečních? Chcete zaujmout, ale nevíte, co na sebe? Přečtěte si desatero osvědčených tipů. Pomohou vám vypadat skvěle, a navíc budete oblečeni správně dle společenské etikety. Oslníte vaši partnerku a uděláte perfektní dojem na vaše spolužáky, učitele i rodinu.1. oblek

Taneční jsou večerní společenská událost, proto doporučujeme tmavý oblek bez vzoru. Ideálně se hodí černý, tmavě šedý nebo tmavě modrý. Můžete volit matný nebo lesklý. Na výběr máte dvoudílný oblek složený ze saka a kalhot nebo trojdílný oblek doplněný o vestu.

2. košile

Ideální volbou je bílá košile, která ladí s jakoukoliv barvou obleku a kravaty. Barevnou košilí se můžete sladit s šaty vaší partnerky. K obleku se nosí vždy košile s dlouhým rukávem. Ideální volbou je košile s univerzální manžetou, kterou můžete zapínat na klasické i manžetové knoflíčky.

3. kravata, motýlek

K bílé košili si můžete vzít kravatu jakékoli barvy, a snadno se tak sladit s šaty vaší partnerky. K barevné košili je nejjednodušší volit kravatu stejné barvy, ale v jiném odstínu. Místo kravaty si můžete vzít i motýlka.

4. kapesníček do saka

Pokud chcete dodat vašemu vzhledu na osobitosti, doplňte náprsní kapsu vašeho saka kapesníčkem. Základem je bílý, barevným se můžete sladit s šaty vaší partnerky.

5. obuv

K obleku se nosí vždy šněrovací, kožená, společenská obuv. K tmavému obleku volte černé boty v matném nebo lesklém provedení. Dbejte na to, abyste měli obuv vždy čistou.

6. ponožky

K černé obuvi oblékněte černé ponožky bez vzoru. Musí být dostatečně vysoké, aby se vám mezi ponožkami a kalhotami při sezení neodhalovaly nohy.

7. opasek

K černým botám volte černý, kožený, společenský opasek. Zlatou nebo stříbrnou sponou se můžete sladit se šperky vaší partnerky. Pokud budete mít manžetové knoflíčky, vybírejte shodnou barvu se sponou opasku.

8. kabát

K obleku se bunda zásadně nenosí. Proto budete v chladnějších dnech potřebovat kabát. Ten vás příjemně zahřeje a dokonale zakryje celé sako.

9. bílé rukavičky

Noblesním doplňkem jsou bílé společenské rukavičky. Dodají vám na eleganci a budete působit slavnostním dojmem.

10. sebevědomí

Pokud se obléknete podle bodů 1–9, budete vypadat naprosto skvěle. Pak už stačí pouze jediné. Narovnat se a hrdě vykročit na taneční parket. Ženy totiž milují sebevědomé muže.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem