Košile s univerzální manžetou – ušetří váš čas i peníze

Univerzální manžeta zapnutá jako klasická manžetaVáháte, jestli si pořídit košili se zapínáním na klasické, nebo manžetové knoflíčky? Návrháři od BANDI pro vás vymysleli jedinečné řešení – univerzální manžetu. Košili s univerzální manžetou můžete nosit zapnutou jak na klasické, tak manžetové knoflíčky.

Neutrácejte zbytečně za dvě košile s různým zapínáním. Ušetřete a vyberte si z široké nabídky pánských košil BANDI s univerzální manžetou. Přečtěte si, jak univerzální manžeta funguje a pro kolik různých příležitostí díky ní jednu košili využijete.

Tři možnosti zapínání univerzální manžety

Univerzální manžeta s falešným manžetovým knoflíčkemUniverzální manžeta na první pohled vypadá jako klasická manžeta. Na rozdíl od klasické manžety však nemá knoflíkovou dírku pouze na jedné straně, ale i na straně knoflíčku. Díky tomu ji můžete zapínat třemi způsoby:

  1.  Jako klasickou manžetu, používanou u většiny košil. 
  2. Provléknout knoflíček skrz dírku na druhou stranu a zapnout jím manžetu tak, že vypadá jako tzv. falešný manžetový knoflíček.
  3. Ponechat knoflíček schovaný mezi oběma stranami manžety a k zapnutí použít manžetové knoflíčky.

Pro jaké příležitosti košili využijete

Pokud zapnete košili klasickým způsobem, skvěle ji využijete například do zaměstnání, k maturitě nebo do tanečních. Pro slavnostní události, jako je svatba, ples nebo oslavy jubileí, doporučujeme zapínat košili na manžetové knoflíčky.

Výhody košile s univerzální manžetou

Univerzální manžeta s manžetovým knoflíčkemKdyž na sobě máte košili s univerzální manžetou, nezaskočí vás žádná situace. Představte si, že jste v práci v tmavém obleku a bílé košili s univerzální manžetou. Nečekaně dostanete pozvání na večerní premiéru operního představení. Nestihnete se přesunout domů a převléknout se. V kanceláři však máte slavnostní kravatu a manžetové knoflíčky. Stačí si uvázat kravatu, košili zapnout na manžetové knoflíčky a můžete směle vyrazit do divadla.

Nelamte si hlavu s výběrem manžety. Zvolte pánskou košili BANDI s univerzální manžetou a buďte oblečeni správně a elegantně při každé příležitosti.

Tip pro vás

Doplňte vaši košili s univerzální manžetou exkluzivními manžetovými knoflíčky BANDI, které podtrhnou váš luxusní vzhled. 

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem