Košile s pinem dodá vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti

Košile s pinem dodá vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti

Rádi byste dodali vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti? Vyzkoušejte pánskou košili BANDI, která má límec zdobený stylovým pinem z lesklé oceli. Dokonale tak doladíte váš outfit kultivovaného gentlemana a váš vzhled získá punc jedinečnosti.
Výjimečný dojem tak uděláte v zaměstnání, na různých společenských událostech, jako je svatba, ples či oslava jubilea, i ve volném čase.

Pin – moderní ozdoba dnešních gentlemanů

inspirovaná historií

Lesklý ocelový pin je unikátním módním doplňkem, který dnes zaujme na první pohled. Na počátku 20. století přitom patřil k běžným součástem pánského společenského šatníku. Používal se ke spojení cípů hedvábného límce, který by jinak nedržel tvar.

V současné módě má ozdobný pin především dekorační funkci. Zároveň podpírá a nadzvedává kravatový uzel, který díky tomu perfektně vynikne.

K obleku i volnočasovému saku

Košile s pinem se nosí vždy s kravatou. Skvěle se hodí k obleku i volnočasovému saku. Proto ji využijete pro formální příležitosti i volnočasové aktivity. Košile s pinem vypadá skvěle například v kombinaci s pletenou kravatou, která patří k aktuálním módním hitům.

Prohlédněte si jedinečnou nabídku pánských volnočasových sakpletených kravat značky BANDI.

Jaký typ kravatového uzlu?

Ke košili s pinem se nejlépe hodí úzký uzel Four in Hand. Ten vypadá skvěle například v kombinaci s úzkou kravatou typu slim. Límec typu pin collar má cípy blízko u sebe, aby je bylo možné pinem sepnout. Proto většinou nenabízí dostatek prostoru pro široké typy kravatových uzlů.

Podívejte se na exkluzivní modely pánských úzkých kravat BANDI.

Vyberte si košili s pinem v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz. Pro výběr správné velikosti vám poslouží rozměrové tabulky jednotlivých střihů košil.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem