Výherci pánské obleku BANDI v akci BANDI billboard 2015

Akce BANDI billboard 2015

Každý, kdo se v lednu vyfotil u billboardu BANDI a správně vyplnil formulář, získal VOUCHER na kravatu ZDARMA a šanci vyhrát jeden z 12 luxusních obleků od BANDI. A to v jakékoli cenové hodnotě a s úpravou na míru od profesionální krejčí.

Podívejte se na výsledky losování výherců pánského obleku BANDI při akci BANDI billboard 2015.

Vylosovaní výherci pánského obleku BANDI:

           

Podmínky vzhledu fotografie

- fotografie musí být pořízena během dne, za dostatečného denního světla,

- fotografie musí být ve formátu JPG,

- na fotografii musí být jasně viditelný celý billboard,

- na fotografii musí být jasně viditelný obličej, podle kterého bude nezpochybnitelné, že se jedná o vás,

- na fotografii může být jednotlivec, pár nebo skupina.

- fotografie musí být v maximální velikosti do 3 Mb

Podmínky akce

- Akce se vztahuje pouze na kravaty a nákup v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a nevztahuje se na kravaty nabízené prostřednictvím e-shopu bandivamos.cz, kterého je provozovatelem BANDI VAMOS s.r.o.. Tuto akci nelze sčítat s dalšími akcemi, které současně probíhají u BANDI VAMOS s.r.o.

- Organizátorem akce je společnost BANDI VAMOS s.r.o., se sídlem Kotkova 271/6, Ostrava-Vítkovice, PSČ: 703 00, IČ: 29450331, zapsaná u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 54106 (dále jen „organizátor“).

- Kravatu zdarma získá každý uživatel, který vyplní formulář a vloží fotografii, kterou administrátoři akce schválí. Poté bude zařazen do slosování o 12 pánských obleků od BANDI.

- Akce je platná po dobu billboardové kampaně, tedy do 31. ledna 2015. Kravatu ZDARMA nebo pánský oblek je možné vyzvednout do 28. 2. 2015.

- Uplatnit VOUCHER na kravatu nebo pánský oblek může pouze osoba, která je uvedená ve formuláři. VOUCHER na kravatu nebo oblek není přenosný na jiné osoby. Na kravaty zdarma se nevztahuje možnost reklamace a nelze ji právně nárokovat.

- Akce se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České nebo Slovenské republiky, starší 15 let.

- Organizátor akce si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla. Zasláním formuláře se příslušná osoba zavazuje dodržovat bez výhrad pravidla akce.

- Zasláním formuláře s vašimi údaji souhlasíte s jejich zpracováním na dobu neurčitou. Zasláním fotografie souhlasíte s jejím uveřejněním. Údaje musí vyplit uživatel pravdivě a musí souhlasit s údaji v Občanském průkazu.

- Provozovatel internetových stránek BandiVamos.cz, společnost BANDI VAMOS s.r.o., je zaregistrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů jako shromažďovatel osobních dat pod registračním číslem 00049179. Tímto splnil zákonnou povinnost ke shromažďování osobních údajů v rozsahu, v jakém jej provádí na stránkách www.BandiVamos.cz. Vaše údaje sdělené na www.BandiVamos.cz budou uchovány a chráněny proti zneužití v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

- Akce BANDI Billboard 2015 se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti BANDI VAMOS s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.

Odpovědi na vaše otázky

1. Odeslal jsem formulář s mými údaji. Může místo mě výhru vyzvednout někdo z mé rodiny?
Ne, toto řešení není možné. Dotyčný, který se nemůže dostavit na prodejnu Pánské obleky BANDI a vyzvednout osobně kravatu, nesplňuje podmínky soutěže. Poradce vydá kravatu pouze osobě, která je uvedena na výherním VOUCHERu. Údaje na vyplněném VOUCHERu se musí shodovat s údaji v Občanském průkazu.

2. Můžu formulář vyplnit vícekrát a vyzvednout tak více kravat?
Ne, toto nelze. Na jednu osobou platí pouze jeden zaslaný VOUCHER a tím i pouze jedna kravata.

3. Je mi 14 let a nemám Občanský průkaz. Můžu vyplnit formulář, když správně odpovím na otázku?
Je nám líto. Nesplňujete podmínky pro účast v této akci. Akce se může zúčastnit pouze osoba starší 15 let. Kravata by vám v prodejně nebyla vydána. Údaje na VOUCHERu se kontrolují oproti Občanskému průkazu.

4. Obdržel jsem od vás VOUCHER na kravatu do hodnoty 299 Kč. V prodejně BANDI máte kravaty s kapesníčkem, které stojí více. Můžu si vybrat dražší a doplatit rozdíl?
Ne, toto nelze. VOUCHER je určen pouze k jednorázovému odběru kravaty a nelze s ním nijak manipulovat. Například doplácet k dražšímu zboží nebo přičítat ke slevám a podobně.

5. Dnes ve 12 hodin jsem odeslal vyplněný formulář. Vyplnil jsem vše správně a dostal také potvrzovací e-mail. Je večer a pořád mi od vás nepřišel Voucher na kravatu.
Pokud jste vyplnil vše správně, očekávejte od nás e-mail s VOUCHERem do dvou pracovních dnů od odeslání. Fotografie kontrolují fyzicky administrátoři akce.

6. Já a kamarád jsme vyplnili formulář a oba jsme obdrželi od vás VOUCHER na kravatu. Kamarád nemůže přijet na prodejnu vyzvednout kravatu. Mám jeho VOUCHER. Můžu vyzvednout kravatu za něj?
Ne, toto nelze. Osoba, která je uvedena na VOUCHERU a nemůže se dostavit k odběru kravaty, nemůže věnovat VOUCHER jiné osobě. Údaje se kontrolují dle zadaného formuláře a vašeho občanského průkazu. Uvedená osoba na VOUCHERU musí vždy kravatu odebrat osobně.

7. Můj táta a já máme stejné jméno a adresu. Můžeme oba vyplnit odpověď a své údaje do polí? Dostaneme oba kravatu?
Ano, toto je možné. Právě pro tyto a podobné případy je povinné pole Datum narození, které je pro tento případ údajem rozhodujícím. Při uplatňování VOUCHERu se poté údaje kontrolují podle Občanského průkazu.

8. Odeslali jste formulář a nepřišel vám VOUCHER na kravatu. Proč?
Všechny odeslané fotografie budou fyzicky kontrolovány administrátorem akce. Proto buďte trpěliví. Nejpozději vám bude zaslán e-mail s VOUCHERem do dvou pracovních dnů po vyplnění formuláře. Pokud Vám ani poté nepřijde e-mail s VOUCHEREm na kravatu, bylo to proto, že vaše fotografie nesplňovala kritéria.

Soutěž již skončila.

Fotogalerie výherců kravaty zdarma

Fotka 936 Fotka 936

Fotka 935 Fotka 935

Fotka 934 Fotka 934

Fotka 933 Fotka 933

Fotka 932 Fotka 932

Fotka 931 Fotka 931

Fotka 930 Fotka 930

Fotka 929 Fotka 929

Fotka 928 Fotka 928

Fotka 927 Fotka 927

Fotka 926 Fotka 926

Fotka 925 Fotka 925

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem