Nedělejte chyby jako ostatní, opravdu víte jakou košili nosit do zaměstnání?

Nedělejte chyby jako ostatní, opravdu víte jakou košili nosit do zaměstnání?

Víte, že téměř 74 % mužů si vybírá pánskou košili nesprávně? Oblékají jednoduše to, co se jim líbí, a nehledí na pravidla. Netuší, že nevhodným výběrem košile mohou hodně pokazit.

Patříte mezi muže, kteří chodí do zaměstnání denně v obleku, košili a kravatě? Pak nepodceňujte výběr košile. Přečtěte si základní pravidla a zvyšte svou šanci na úspěch mezi kolegy, u šéfa i na prvním jednání.

Jakou košili obléknout na první obchodní schůzku?

Na první obchodní jednání doporučujeme obléknout klasickou bílou košili. To proto, že bílá barva je v podvědomí lidí spojená s čistotou a pořádkem. Skrytý význam této barvy funguje jednoduše. Máte-li na sobě oblečenou bílou košili, získá z vás obchodní partner dojem, že jste čistotný a pořádný. Z toho usoudí, že to samé může očekávat od firmy, kterou zastupujete. Vzbudíte tím u něj jistotu, že zboží nebo sjednané služby budou dodány řádně a včas. A rád s vámi uzavře smlouvu. Na druhé obchodní setkání si už můžete vzít pánskou košili jakékoli jiné barvy, nebo košili se vzorem.


Věděl jste, že nejlépe se na první obchodní jednání hodí červená kravata? Přečtěte si, jak díky ní posílíte svůj celkový úspěch.


Jakou barvu košile vybrat do kanceláře?

Pracujete v kanceláři a jste denně v kontaktu se svými kolegy? V tom případě se zamyslete nad tím, kolik barev košil a kravat máte v šatníku. Pokud jich máte několik druhů a kombinujete je, tak je vše v pořádku. Pokud máte pouze bílé košile, je to špatně. I přesto, že jich máte hned několik a denně je střídáte za čisté a pečlivě vyžehlené. Proč?

Vaši kolegové vás podvědomě vnímají, že máte pouze jednu košili, ve které chodíte každý den. Začnou se vám vyhýbat, přestanou s vámi chodit na oběd a podobně. Váš šéf to také může vnímat negativně. Může to ohrozit vaše postavení v zaměstnání, případně zamezit váš kariérní růst. Co s tím?

Nebojte, neznamená to, že musíte denně chodit v jiném obleku. Bohatě si vystačíte s několika barvami a vzory košile a kravaty. Budete–li střídat pokaždé jiné kombinace košil a kravat, lidé ve vašem okolí si toho všimnout. Uděláte na své kolegy i na svého šéfa úplně jiný dojem. Budete působít, že máte několik modelů obleků, spoustu košil a kravat a jste úspěšný.

TIP

Potřebujete doplnit váš šatník o další košile a zbytečně neutrácet? Právě teď probíhá v e-shopu BANDI mimořádně výhodná nabídka AKCE 3+1. Co pro vás znamená? Za tři košile zaplatíte a jednu získáte ZDARMA. A dokonce tu nejdražší. Tím ušetříte přes 1.000 Kč.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem