Chceš se stát známým modelem? Přijď na CASTING značky Pánské obleky BANDI

Casting 2017

Máš možnost stát se známým a úspěšným modelem. Nezáleží na tom, jestli jsi profesionální model, nebo chceš jen využít šanci. Příležitost má každý muž, který chce odstartovat svou novou kariéru. Vyplň přihlášku a přihlas se na casting.

POZOR Přihlásit se můžeš pouze do 20. 4. 2017 do 12:00 hodin. 

INFORMACE KE CASTINGU

KDY? V pondělí 24. 4. 2017 od 10:00

KDE? V Praze - Grandior Hotel Prague, Na poříčí 42, 110 00 Praha 1

CO ZÍSKÁŠ? Vybraný model získá exkluzivní smlouvu na roční spolupráci v hodnotě 100 000 Kč a cenné zkušenosti. Postaví se vedle známých a úspěšných modelů, se kterými BANDI spolupracuje.

JAK SE PŘIHLÁSIT? Vyplň elektronickou přihlášku níže.

PŘIHLÁŠKA NA CASTING

Upozornění: Vybraným zájemcům pošleme do pátku 21. 4. 2017 e-mail s pozvánkou na casting, ve kterém se dozví bližší informace.

PODMÍNKY ÚČASTI NA CASTINGU

Věk: 18 – 40 let

Výška: 178 – 200 cm

Postava: štíhlá postava, konfekční velikost

Vzhled: mužný a charismatický typ, přirozený účes

Bydliště: Česká republika

Časová flexibilita

Podívej se na úspěšné modely značky Pánské obleky BANDI a zařaď se mezi ně.

Známé tváře značky BANDI

Ilir Preçi

Casting BANDI 2016

Vítěz z castingu v roce 2015. Výhra Ilirovi přinesla nejen otevřené dveře do světa módy, ale i modelingu. Zkušenost získal s focením v ateliérech i v exteriéru. Jak on sám tvrdí, stal se pro své okolí známý a lidé jej poznávají na ulici. V rámci spolupráce se značkou Pánské obleky BANDI se stal tváří mnoha kampaní. Nyní se účastní různých soutěží, např. Muž roku, kde mu zkušenosti, které získal velmi pomáhají v postupu dál.

Michal Gajdošech 

Casting BANDI 2016

Tento rodák ze Slovenska se umístil v prestižní soutěži Muž roku 2013 na druhém místě. O rok později se zařadil mezi TOP 10 nejhezčích mužů světa na mezinárodní soutěži Mister International 2014, která se konala v indonéské Jakartě. V modelingu úspěšně prorazil nejen v Česku a na Slovensku. Má za sebou zkušenosti z přehlídek pro známé módní značky, fotil pro prestižní časopisy i známé fotografy.

Martin Saints

Casting BANDI 2016

Model brazilského původu žijící v italském Miláně je skutečný profesionál ve svém oboru. Již několik let je velice žádaným modelem po celém světě. Pózoval jako fotomodel nejznámějším světovým značkám pánského oblečení. Díky tomu cestuje mezi městy módy, jako je Londýn, Miláno nebo Zurich, včetně České republiky, kde fotil pro BANDI. Pro svůj mužný vzhled prorazil také jako herec. Natočil několik reklam a dokonce i hudebních klipů.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2017, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem