Rozměrová tabulka pánských košil FORMAL

Rozměrová tabulka pánských košil FORMAL

Košile FORMAL jsou ušité v klasickém rovném střihu. Proto se hodí zejména pro muže s větším objemem přes ramena, hrudník či břicho. Rovný střih vám poskytne dostatek volnosti v pohybu a skvěle zakryje i případné nedokonalosti postavy. Budete se vždy cítit pohodlně a vypadat skvěle. Košile FORMAL doplňuje klasický široký límec. Pro váš dokonalý vzhled doporučujeme uvázat si ke košili také klasickou širokou kravatu, která vytvoří velký uzel a efektně límec vyplní. Podívejte se, z jakých modelů košil FORMAL můžete vybírat. 

Změřte se krejčovským metrem podle níže uvedeného návodu, abyste si vybrali vhodnou košili pro vás. Správnou velikost zjistíte podle výšky vaší postavy a obvodu krku. Další míry slouží pro kontrolu, že vámi vybraný střih je správný a budete se v košili cítit pohodlně. Pokud vaše míry nesouhlasí s tabulkou rozměrů střihu FORMAL, podívejte se na jiné střihy pánských košil BANDI.


Rozměrová tabulka pánských košil FORMAL

A Obvod krku (límce) – měřte pod úrovní ohryzku. Ke zjištěnému číslu přičtěte vždy jeden centimetr. Pro vaše pohodlí byste měli mít mezi límcem zapnuté košile a krkem místo na dva prsty. 

B Obvod hrudníku – změřte obvod v nejširší oblasti vašeho hrudníku.

C Délka rukávů – při měření délky rukávu mějte ruku uvolněnou a mírně pokrčenou v lokti. Krejčovský metr veďte podél paže od ramenní kosti, přes loket až po kořen palce. Rukáv košile má být tak dlouhý, aby vám končil u kořene palce.

D Délka košile – délka košile je stejná jako délka vašich zad. Začněte měřit od prvního obratle až pod hýžďové svalstvo.

E Obvod boků – změřte si obvod boků těsně pod úrovní pasu.

   

A Obvod krku B Obvod hrudníku E Obvod boků Výška
D Délka košile C Délka rukávu
43 130 cm 130 cm 170 80 cm 62 cm
44 130 cm 130 cm 176 82 cm 64 cm
45 136 cm 136 cm 182 84 cm 66 cm
46 136 cm 136 cm 188 86 cm 68 cm
47 142 cm 142 cm 194 88 cm 70 cm
48 142 cm 142 cm

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem