Rozměrová tabulka pánských opasků

Rozměrová tabulka pánských opasků

Koupili jste si opasek a doma při zkoušení jste zjistili, že je moc dlouhý? Nemusíte ho vracet nebo vyměňovat. Přečtěte si, jak jednoduše zkrátit kožený opasek, anižbyste ho poškodili nebo by ztratil na hodnotě. Pokud zkracování opasku chcete předejít, přečtěte si, jak se změřit, abyste si vybrali opasek ve správné velikosti.

Pánský kožený opasek CLASS

Kožený opasek CLASS je standardní verze opasku, který má průvlečnou sponu s jazýčkem. Klasický opasek zapínejte vždy na třetí dírku. Podle toho také poznáte, zda máte opasek příliš krátký nebo naopak příliš dlouhý. Pánské opasky BANDI VAMOS se vyrábějí z kvalitní býčí kůže, proto jsou velmi pevné a mají dlouhou životnost dokonce i při každodenním nošení.

Zda máte správnou délku opasku poznáte podle toho, že si změříte obvod vaše pasu. Tato míra se poté u opasku měří od spony po třetí dírku. Pokud doma při zkoušení zapnete opasek na čtvrtou nebo pátou dírku, můžete si jej za pár minut sami zkrátit. Níže zjistíte, jak na to.

Obvod pasu Délka opasku
do 87,5 cm 85
87,5 - 92,5 cm 90
92,5 - 97,5 cm 95
97,5 - 102,5 cm 100
102,5 - 107,5 cm 105
107,5 - 112,5 cm 110
112,5 - 117,5 cm 115
117,5 - 122,5 cm 120
nad 122,5 cm 125

Zkrácení opasku CLASS

V prvé řadě demontujte přezku. Poté jedním řezem nože nebo nůžkami opasek zkraťte na požadovanou velikost. Následně si dírkovačem na opasky vytvořte novou dírku pro šroub a zašroubujte přezku zpět.

Pánský kožený opasek AUTOMAT

Opasek AUTOMAT se vyznačuje plnou kovovou sponou, která je na pohledové straně ozdobená a zapínacím mechanismem. Zapínání opasku s automatickou sponou funguje pomocí kaskádovitého mechanismu. Narozdíl od klasického opasku na dírky, jsou u tohoto typu zapínání vroubky, které jsou umístěny na rubu opasku. Zápatka, která je uvnitř spony se zasekne do vroubků a tím vám opasek drží. Toto originální provedení můžete ocenit po jídle, kdy pouhým zmáčkutím tlačítkové pojistky opasek povolíte.

Opasek má být správně tak dlouhý, aby se západka zasunula zhruba uprostřed kaskádovitého mechanismu. To vám zajistí, že pokud přiberete nebo zhubnete, máte manipulační prostor opasek povolovat či utahovat.

Zkrácení opasku AUTOMAT

Demontujte přezku, poté jedním řezem nože nebo nůžkami opasek zkraťte na požadovanou velikost a nasaďte přezku zpět. A je to.

Pánské obleky BANDI

Copyright © 2018, BANDI VAMOS s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zveřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho souhlasem.

MasterCardMaestroVISApay sec

Přeskočit na začátek stránky

Poraďte se s odborníkem

Poraďte se s odborníkem