Pánská kravata BANDI, model CASIO slim 17

S modrou kravatou CASIO uděláte skvělý první dojem. A ten je rozhodující jak u přijímacího pohovoru do zaměstnání, tak i u maturit nebo státnic. další informace
631 Kč
Vyprodáno
Pánská kravata BANDI, model CASIO slim 17
S modrou kravatou CASIO uděláte skvělý první dojem. A ten je rozhodující jak u přijímacího pohovoru do zaměstnání, tak i u maturit nebo státnic. Kravata se však velmi hodí i na svatbu, do divadla či tanečních. Pokud se tam však budete chystat s partnerkou, pamatujte, že by měla ladit s partnerčinými šaty či doplňky.

Kravata je ušitá ve zúženém střihu slim, který se hodí především pro štíhlé a standardní postavy. Zároveň vám výrazně usnadní vázání kravatového uzlu. Vázanka díky použitému materiálu skvěle drží tvar, takže vy se už nemusíte zaobírat tím, zda vypadáte perfektně. Vypadáte. Můžete tak svou pozornost soustředit na jiné záležitosti – třeba maturitní zkoušku.

Chcete kravatu doplnit o další stylový prvek? Pak pamatujte na manžetové knoflíčky BANDI, s nimiž si můžete krásně vyzdobit manžety vaší košile.
Materiál a parametry
MATERIALOVE SLOŽENÍ 100% polyester
BARVA modrá
BAREVNÝ ODSTÍN světlý matný
VZOR MATERIÁLU textura
S KAPESNÍČKEM ne
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.