Pánská kravata BANDI, model CASIO slim 18

Elegantní světle fialová kravata pomůže ozdobit svatební outfit ženicha i běžného svatebčana. Skvěle se však hodí také do divadla nebo do tanečních. další informace
631 Kč
Vyprodáno
Pánská kravata BANDI, model CASIO slim 18
Elegantní světle fialová kravata pomůže ozdobit svatební outfit ženicha i běžného svatebčana. Skvěle se však hodí také do divadla nebo do tanečních. Pamatujte však na to, že je potřeba se barevně sladit s vaší partnerkou, ať už s šaty či doplňky. Pokud si vybere světle fialový odstín, představuje pro vás kravata CASIO jasnou volbu.

Zúžený střih vám zajistí, že se vám bude s kravatou snadněji manipulovat. Kravatový uzel tak zvládnete za pár vteřin. Po uvázání uzel i kravata perfektně drží tvar, za což může kvalitní látka, z níž je kravata vyrobená. Na povrchu kravaty najdete i zajímavou texturu, která je viditelná až při bližším prozkoumání. Vy tak nebudete na první pohled vyčnívat z řady, ale zároveň budete při pohledu zblízka zajímavý, což ocení především vaše partnerka.

Hodláte váš vzhled ještě vyšperkovat? Pak byste měli pamatovat na elegantní kapesníčky do saka BANDI, které pomohou dotvořit vaši image gentlemana.
Materiál a parametry
MATERIALOVE SLOŽENÍ 100% polyester
BARVA Fialová
BAREVNÝ ODSTÍN světlý matný
VZOR MATERIÁLU textura
S KAPESNÍČKEM ne
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.