Manžetové knoflíčky BANDI, model LUX 198

Chystáte se na slavnostní společenskou událost? Doplňte rukávy vaší košile o stříbrné manžetové knoflíčky v lesklém provedení, které podtrhnou váš společenský vzhled například na plese, v divadle i při rodinném setkání. další informace
Kód produktu 6002
Outlet
499 Kč
Běžná cena 781 Kč
Vyprodáno
Manžetové knoflíčky BANDI, model LUX 198
Chystáte se na slavnostní společenskou událost? Doplňte rukávy vaší košile o stříbrné manžetové knoflíčky v lesklém provedení, které podtrhnou váš společenský vzhled například na plese, v divadle i při rodinném setkání. Díky důmyslnému zapínání se nemusíte obávat, že by se vám mohly odepnout.

Manžetové knoflíčky LUX 198 jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Proto vám vydrží dlouho jako nové. Kromě stylových manžetových knoflíčků obdržíte i designovou dárkovou krabičku. Do ní hravě uschováte knoflíčky, aby se vám jen tak neztratily.

Víte, k jaké košili se manžetové knoflíčky nosí? Doporučujeme vám zvolit luxusní košili s dvojitou manžetou nebo elegantní pánskou košili s univerzální manžetou, kterou zapnete na manžetový i klasický knoflíček.
Materiál a parametry
MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ kov (slitina zinku)
BARVA Stříbrná
BAREVNÝ ODSTÍN lesklý
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.