Manžetové knoflíčky BANDI, model LUX 156

Chcete si pořídit luxusní doplněk, který oživí váš outfit se a odliší vás od ostatních? Pořiďte si stříbrné manžetové knoflíčky BANDI. další informace
Kód produktu 5955
689 Kč
Vyprodáno
Manžetové knoflíčky BANDI, model LUX 156
Chcete si pořídit luxusní doplněk, který oživí váš outfit a odliší vás od ostatních? Pořiďte si stříbrné manžetové knoflíčky BANDI. Elegantní knoflíčky jsou doplněny o decentní stříbrný kamínek, který vám dodá na osobitosti a podtrhne váš slavnostní vzhled.

Exkluzivní manžetové knoflíčky využijete pro všechny společenské události, například na ples, svatbu nebo do divadla. Pokud si potrpíte na stylové oblečení i ve volném čase, můžete si je vzít i na rande nebo večeři s přáteli. Oslníte své okolí v každé situaci.

Manžetové knoflíčky nejlépe vyniknou v elegantní košili s dvojitou nebo univerzální manžetou. Podívejte se na pánské košile BANDI a vyberte si z rozsáhlé nabídky luxusních košil tu pravou.
Materiál a parametry
MATERIALOVE SLOŽENÍ mosaz
BARVA Stříbrná
BAREVNÝ ODSTÍN lesklý
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.