Pánská kravata BANDI, model LASTRE 03

Kravata LASTRE 03 je skvělým doplňkem pro váš společenský outfit. Vázanka kombinuje modré odstíny, výrazný vzor a mírný lesk. Vyniknete s ní zejména během svateb, jubileí, divadelních premiér a jiných radostných setkání, kdy je vhodné oblek obohatit o honosnější zdobný prvek.

další informace
Kód produktu 1003
BARVA
DÉLKA KRAVATY
VYPRODÁNO
599 Kč
Vyprodáno
Pánská kravata BANDI, model LASTRE 03

Kravatou tmavé modré barvy vkusně doplníte svůj slavnostní šatník. Výrazný mřížkový vzor má v průsečících malé modře zbarvené kosočtverce a rozzáří jakýkoli sváteční outfit. S tímto modelem vyniknete během svateb, jubileí, divadelních premiér a jiných radostných událostí. Svůj vzhled pak vyšperkujete pánskou kravatovou sponou BANDI.

Vázanka je ušitá ve standardní šířce regular, a proto padne mužům všech postav a lze ji uvázat mnoha způsoby – králem mezi kravatovými uzly je však mohutný a elegantní Windsor Full.

Kvalitní materiál zaručuje, že nebudete mít téměř žádnou práci s údržbou – kravata se totiž nekrčí a snadno ji vyčistíte.

Materiál a parametry
DÉLKA KRAVATY 160 cm
BARVA tmavě modrá
BAREVNÝ ODSTÍN tmavý, mírný lesk
VZOR MATERIÁLU geometrický
MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ 100 % polyester
ŠÍRKA KRAVATY 8 cm
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.