Pánská kravata BANDI, model DUARTE 02

Modrá kravata DUARTE 02 perfektně zapadne do vašeho pracovního outfitu. Vázanka má diagonální vzor a obléknete ji zejména v situacích, kdy potřebujete působit upraveně, elegantně a důvěryhodně. Zároveň si ji oblíbíte pro její decentní nápadnost a nadčasovost.

další informace
Kód produktu 1003
DÉLKA KRAVATY
VYPRODÁNO
599 Kč
Vyprodáno
1
Pánská kravata BANDI, model DUARTE 02

Modrý odstín dává modelu DUARTE mnohé využití – oblečete jej jako vyšší manager i běžný úředník, zapůsobíte s ním také během významnější schůzky či obchodního jednání a uplatníte jej rovněž u zkoušek a promocí.

Vázanka je ušitá ve standardní šířce regular, a proto padne mužům všech postav a lze ji uvázat mnoha způsoby – králem mezi kravatovými uzly je však mohutný a elegantní Windsor Full.

Kvalitní materiál modelu DUARTE 02 zaručuje, že nebudete mít téměř žádnou práci s údržbou – kravata se totiž nekrčí a snadno ji vyčistíte. Pokud byste chtěli svému outfitu dodat něco navíc, prohlédněte si nabídku kravatových spon BANDI.

Materiál a parametry
DÉLKA KRAVATY 160 cm
BARVA modrá
BAREVNÝ ODSTÍN tmavý, matný
VZOR MATERIÁLU pruhy
MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ 100 % polyester
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.