Pánská kravata BANDI, model GALLA 05

Jednoduchý design, mírný lesk a tmavá vínová barva dodávají pánské kravatě GALLA 05 slavnostní charakter. Vhodná je tak především na společenské události, například na ples či do divadla, kde můžete doplnit svůj outfit o výraznější doplněk.

další informace
Kód produktu 0109
Akce
499 Kč
Běžná cena 599 Kč
Vyprodáno
Pánská kravata BANDI, model GALLA 05

Pánská kravata GALLA 05 disponuje tmavou vínovou barvou a mírným leskem, díky němuž působí honosnějším dojmem. Touto vázankou zapůsobíte zejména na formálních společenských událostech, jako jsou plesy a návštěvy divadla, uvážete ji však také do tanečních.

Vázanka je ušitá ve standardní šířce REGULAR, takže padne mužům všech postav a lze ji uvázat mnoha způsoby – králem mezi kravatovými uzly je však mohutný a elegantní Windsor Full.

Kvalitní materiál modelu GALLA 05 zaručuje, že nebudete mít téměř žádnou práci s údržbou – kravata se totiž nekrčí a snadno ji vyčistíte.

Výsledný vzhled doplňte o kapesníček stejné či ladící barvy. Prohlédněte si nabídku pánských kapesníčků do saka BANDI.

Materiál a parametry
DÉLKA KRAVATY 160 cm
MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ 100% polyester
BARVA Bordó
BAREVNÝ ODSTÍN tmavý lesklý
VZOR MATERIÁLU hladký
S KAPESNÍČKEM ne
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.