Pánská kravata BANDI, model GALLA slim 05

Jednoduchý design, mírný lesk a tmavá vínová barva dodávají pánské kravatě GALLA 05 slavnostní charakter. Vhodná je tak především na společenské události, například na ples či do divadla, kde můžete doplnit svůj outfit o výraznější doplněk.

další informace
Kód produktu 0109
DÉLKA KRAVATY
599 Kč
Vyprodáno
Pánská kravata BANDI, model GALLA slim 05

Pánská kravata GALLA 05 disponuje tmavou vínovou barvou a mírným leskem, díky němuž působí honosnějším dojmem. Touto vázankou zapůsobíte zejména na formálních společenských událostech, jako jsou plesy a návštěvy divadla, uvážete ji však také do tanečních.

Vázanka je ušitá v úzkém střihu SLIM, jenž se hodí k mužům štíhlé a standardní postavy. Pro tento typ byste měli rovněž volit tenčí kravatové uzly – například Windsor Half a Four in Hand.

Kvalitní materiál modelu GALLA 05 zaručuje, že nebudete mít téměř žádnou práci s údržbou – kravata se totiž nekrčí a snadno ji vyčistíte.

Výsledný vzhled doplňte o kapesníček stejné či ladící barvy. Prohlédněte si nabídku pánských kapesníčků do saka BANDI.

Materiál a parametry
DÉLKA KRAVATY 150 cm
BARVA bordó
BAREVNÝ ODSTÍN tmavý, lesklý
VZOR MATERIÁLU hladký
MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ 100 % polyester
S KAPESNÍČKEM ne
Potřebujete poradit nebo jste nenašli to, co hledáte?
Rádi vám pomůžeme
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.