Oblečení pro společenské události
Plesový outfit s černým oblekem a motýlkem

Jdete na ples? Pak určitě chcete udělat skvělý dojem na vaše okolí. Základem je samozřejmě tmavý oblek, ale neméně důležitou roli hraje i košile a další doplňky. Pokud jdete na formální, například městský ples, doplňte oblek bílou košilí. Ta je vždy sázkou na jistotu a budete v ní vypadat jako gentleman. Na méně formálních plesech vyniknete i v tmavé košili. Nejlepší volbou je košile se zapínáním rukávů na manžetové knoflíčky, které ještě podtrhnou váš slavnostní vzhled.

 

Pokud se chystáte na ples s partnerkou, pak je nepsaným pravidlem, abyste se barevně sladili s jejími šaty. Toho nejlépe docílíte pomocí kravaty nebo motýlka, bez kterých se na plese neobejdete. Bude mít na sobě například modré šaty? Pak se s ní skvěle sladíte elegantním motýlkem v podobném odstínu. Celý váš outfit můžete dovést k dokonalosti také kapesníčkem do saka.

Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.