Domů
Bandi radí
Svatba
Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?
Témata
Články
Svatba

Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

Víte, že byste měli jako ženich barevně ladit s nevěstou, ne s výzdobou vaší svatební tabule? S nevěstou totiž tvoříte nejdůležitější pár. Pokud se barevně sladíte, zaručeně budete vypadat na vaší svatbě nejlépe.Sladěný novomanželský pár


Líbí se vám outfit na fotografii? Oblékněte se tak i vy.
Pánská košile BANDI, model SLIM ARRIGO Bianco
Pánská košile BANDI, model SLIM ARRIGO Bianco
1 179 Kč
Pánský motýlek BANDI, model GALLA 14
Pánský motýlek BANDI, model GALLA 14
298 KčS barvou šatů nebo doplňků nevěsty se můžete sladit například pánskou svatební vestou, regatou nebo svatební kravatou. Další možností je sladit se s nevěstou pomocí kapesníčku do saka. I takto malý doplněk vás dává dohromady. Stačí vybrat podobnou barvu kapesníčku jako má nevěsta šaty nebo doplňky a vložit si ho do kapsy saka.


Příklad: nevěsta má bílé šaty se stříbrnými doplňky


Základem je vždy bílá košile. Doporučujeme volit takovou košili, u které můžete manžety rukávu zapnout na manžetové knoflíčky. Tím dovedete váš slavnostní outfit k dokonalosti. Kravatu, kapesníček a další doplňky vybírejte ve stříbrné barvě. Váš originální vzhled podtrhnete také společenskou vestou. Podívejte se, z jakých barev pánských společenských vest BANDI můžete vybírat.


Příklad: nevěsta má smetanové šaty s květinovým vzorem


Vyberte si regatu nebo kravatu s kapesníčkem ve smetanové barvě a oblékněte si stejně barevnou košili. Rukávy košile opět zapněte na slavnostní manžetové knoflíčky. Prohlédněte si širokou nabídku originálních manžetových knoflíčků BANDI a pozvedněte váš svatební outfit na vyšší úroveň.


Svatba
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.