Domů
Bandi radí
Student
Témata
Články
 • Jak se obléknout do tanečních a vypadat skvěle
  Student
  Jak se obléknout do tanečních a vypadat skvěle

  Vaším cílem ve středoškolských tanečních je vypadat dobře a líbit se holkám, není to tak? V pánské společenské módě neplatí pravidlo čím dražší, tím lepší. Můžete mít drahý oblek, košili i kravatu, přesto můžete vypadat směšně. Jak na to, abyste vypadali elegantně a stylově?

  Číst dál
 • 5 tipů, jak se správně obléknout do tanečních
  Student
  5 tipů, jak se správně obléknout do tanečních

  Chystáte se do tanečních? Chcete zaujmout, ale nevíte, co na sebe? Přečtěte si desatero osvědčených tipů. Pomohou vám vypadat skvěle, a navíc budete oblečeni správně dle společenské etikety. Oslníte vaši partnerku a uděláte perfektní dojem na vaše spolužáky, učitele i rodinu.

  Číst dál
 • Jak se obléct k maturitě a zkouškám na vysoké, abyste uspěli
  Student
  Jak se obléct k maturitě a zkouškám na vysoké, abyste uspěli

  Je všeobecně známo, že nezáleží jen na tom, jaké máte u zkoušky vědomosti, ale také jak vypadáte. Nemusíte být šprt roku, abyste u zkoušky prošli. Správně zvoleným oblečením můžete skrýt hodně nedostatků, především těch vědomostních tím, že se slušně obléknete. Přečtěte si, jak se obléct k maturitě. Tyto osvědčené rady vám mohou hodně pomoct.

  Číst dál
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.