Domů
Bandi radí
Svatba
Témata
Články
 • Elegantní vestu ocení každý ženich
  Svatba
  Elegantní vestu ocení každý ženich

  Čeká vás svatba a přemýšlíte, jak oživit váš outfit nebo jak se cítit ve váš významný den co nejpohodlněji? V obou případech vám pomůže vesta. Přečtěte si, jak snadno zkombinovat barvu vesty s oblekem a proč se díky vestě budete cítit pohodlně.


  Číst dál
 • Jedinečné tipy na outfity pro ženicha
  Svatba
  Jedinečné tipy na outfity pro ženicha

  Čeká vás velký svatební den a vy zatím nevíte, co si vzít na sebe? Každá nevěsta chce vedle sebe mít dokonale oblečeného muže. Podívejte se, v čem uděláte perfektní dojem, ať už chystáte klasickou svatbu na úřadě nebo si své ano řeknete na rozkvetlé louce.


  Číst dál
 • Uvažte si motýlka jako elegán
  Svatba
  Uvažte si motýlka jako elegán

  Chystáte se na ples, svatbu či jinou společenskou událost a chcete udělat opravdu dojem? K tomu vám může pomoct slavnostní módní doplněk – motýlek. Naučte se uvázat motýlka, který dodá vašemu vzhledu na eleganci. 

  Číst dál
 • Jak sladit košili s kravatou?
  Svatba
  Jak sladit košili s kravatou?

  Chystáte se do práce, na ples, do divadla nebo na svatbu a nevíte si rady, s jakou kravatou zkombinovat vaši košili? Neudělejte si ostudu a vezměte si správnou kombinaci košile a kravaty. Budete tak vypadat, že se v módě opravdu vyznáte.

  Číst dál
 • Jak vybrat motýlka na svatbu?
  Svatba
  Jak vybrat motýlka na svatbu?

  Hledáte ideální doplněk na svatbu, který podtrhne váš elegantní a slavnostní vzhled? Zkombinujte váš outfit s motýlkem, ve kterém udělá perfektní dojem ženich i svatební host. Jak správně vybrat motýlka, aby ženich mezi muži vynikl, a naopak svatební host ženicha nezastínil?

  Číst dál
 • Jakou vybrat košili a kravatu na svatbu?
  Svatba
  Jakou vybrat košili a kravatu na svatbu?

  Svatba je velká slavnostní událost, která se koná především v teplých měsících. Jako svatební host se proto nebojte ladit košili a kravatu do pestrých barev. Dejte si ovšem pozor na barevné kombinace a berte ohled i na barvu šatů vaší partnerky. Nechcete přece vypadat jako cirkusák bez vkusu.

  Číst dál
 • Jaké vybrat manžetové knoflíčky pro ženicha
  Svatba
  Jaké vybrat manžetové knoflíčky pro ženicha

  Oživte váš společenský vzhled a přidejte mu nádech luxusu díky exkluzivním manžetovým knoflíčkům. Pro jaké události se hodí lesklé knoflíčky, a kdy je vhodné volit knoflíčky matné?

  Číst dál
 • Chcete být na vaší svatbě mužem číslo jedna?
  Svatba
  Chcete být na vaší svatbě mužem číslo jedna?

  Skvělým tipem, jak zvýšit úroveň ženichova oblečení, je obléknout dokonalou kombinaci slavnostní vesty, kravaty a kapesníčku do saka. Díky takovému oblečení si už ženicha nikdo nesplete se svatebním hostem.

  Číst dál
 • Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?
  Svatba
  Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

  Víte, že byste měli jako ženich barevně ladit s nevěstou, ne s výzdobou vaší svatební tabule? S nevěstou totiž tvoříte nejdůležitější pár. Pokud se barevně sladíte, zaručeně budete vypadat na vaší svatbě nejlépe .

  Číst dál
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.