Domů
Bandi radí
Do práce
Témata
Články
 • Kravatová spona – více než elegantní doplněk
  Rady a tipy
  Kravatová spona – více než elegantní doplněk

  Chcete oživit váš vzhled jedinečným doplňkem, který je zároveň praktický? Pokud máte na sobě kravatu, doporučujeme vám doplnit ji kravatovou sponou. Přečtěte si, kam ji vynosíte a s čím dalším můžete kravatovou sponu zkombinovat.

  Číst dál
 • Pánské šle – dodají vám na stylu i eleganci
  Ples
  Pánské šle – dodají vám na stylu i eleganci

  Věděli jste, že k oblekovým i volnočasovým kalhotám si můžete vzít místo opasku pánské šle? Přečtěte si, k čemu je vynosíte a jaké šle vybrat, abyste vypadali dokonale v každé situaci.

  Číst dál
 • Jak sladit košili s kravatou?
  Svatba
  Jak sladit košili s kravatou?

  Chystáte se do práce, na ples, do divadla nebo na svatbu a nevíte si rady, s jakou kravatou zkombinovat vaši košili? Neudělejte si ostudu a vezměte si správnou kombinaci košile a kravaty. Budete tak vypadat, že se v módě opravdu vyznáte.

  Číst dál
 • Víte, jakou košili nosit do práce?
  Do práce
  Víte, jakou košili nosit do práce?

  Víte, že téměř 74 % mužů si vybírá pánskou košili nesprávně? Oblékají jednoduše to, co se jim líbí, a nehledí na pravidla. Netuší, že nevhodným výběrem košile mohou hodně pokazit. Přečtěte si základní pravidla a zvyšte svou šanci na úspěch.

  Číst dál
 • Jak se obléknout na obchodní jednání
  Do práce
  Jak se obléknout na obchodní jednání

  Pokud jdete na obchodní jednání, oblékněte si vždy bílou košili. K ní si uvažte červenou kravatu, která může být hladká nebo s diagonálními pruhy. V matném obleku, bílé košili a červené kravatě budete působit sebejistě a důvěryhodně. Obchodní partner bude mít dojem, že své práci rozumíte. Vaše šance na úspěšný obchod budou mnohem vyšší. V případě, že se s obchodním partnerem setkáváte častěji a není to vaše první jednání, střídejte barvy kravat s diagonálními pruhy.

  Číst dál
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.