Domů
Bandi radí
Svatba
Jedinečné tipy na outfity pro ženicha
Témata
Články
Svatba

Jedinečné tipy na outfity pro ženicha

Čeká vás velký svatební den a vy zatím nevíte, co si vzít na sebe? Každá nevěsta chce vedle sebe mít dokonale oblečeného muže. Podívejte se, v čem uděláte perfektní dojem, ať už chystáte klasickou svatbu na úřadě nebo si své ano řeknete na rozkvetlé louce.


Klasika, se kterou nikdy nešlápnete vedle


Pokud zvolíte tmavý oblek, jako je černý, tmavě modrý nebo tmavě šedý, tak v něm zabodujete na jakékoli svatbě, protože sluší všem typům mužů. Stačí jej pak doplnit bílou košilí a pomocí doplňků se sladit s nevěstou. Vytvoříte tak krásný pár, který se mezi ostatními svatebčany bude vyjímat.


Líbí se vám outfit na fotografii? Oblékněte se tak i vy.
Pánská košile BANDI, model SLIM MEDICIO Bianco
Pánská košile BANDI, model SLIM MEDICIO Bianco
2 089 Kč
Manžetové knoflíčky BANDI, model LUX 198
Manžetové knoflíčky BANDI, model LUX 198
499 Kč
Pánský nátělník BANDI, BASTARDO Bianco
Pánský nátělník BANDI, BASTARDO Bianco
549 Kč
Pánská regata BANDI, model AMANEO 01
Pánská regata BANDI, model AMANEO 01
399 Kč


Oblékněte se na trendy svatbu ve venkovském stylu


Nebojte se méně tradičních barev, například světle modré nebo béžové, které perfektně doplní přírodnější atmosféru svatby. Zvolit můžete rovněž oblek s jemným vzorem, například károvaným a doplnit jej hnědou obuví, kterou si muži oblíbili při méně tradičních svatbách.

 


Svatba v kostele má svá pravidla


Na svatbě v kostele se vyvarujte jakýchkoli experimentů a módních výstřelků. Jedná se o nejformálnější prostředí, kterému byste měli přizpůsobit i váš outfit. Ideální volbou je tmavý oblek doplněný o černou koženou obuv, bílou košili a regatu, která pozvedne váš společenský vzhled na ještě vyšší úroveň. Vyberte si elegantní regatu v barvě šatů nevěsty.

 

Udělejte ze svatby na úřadě jedinečný zážitek


Na rozdíl od svatby v kostele, na úřadě nemusíte dodržovat žádná pravidla. Přesto doporučujeme zvolit elegantní oblek v tmavších barvách a doplnit jej košilí a motýlkem, kravatou nebo regatou v barvách nevěstiných šatů. Abyste svému outfitu dodali větší šmrnc, vezměte si košili s univerzální nebo dvojitou manžetou, kterou zapnete na manžetové knoflíčky. Prohlédněte si luxusní manžetové knoflíčky, které po svatbě využijete i při dalších společenských příležitostech.


Tip pro vás


Chcete si pořídit ideální obuv, košili i doplňky pro ženicha na jednom místě? Podívejte se na širokou nabídku oblečení pro ženicha

Svatba
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.