Domů
Bandi radí
Rady a tipy
Bílá košile – univerzální módní kousek
Témata
Články
Rady a tipy

Bílá košile – univerzální módní kousek

Ať už chodíte formálně oblečeni na všechna obchodní jednání nebo jednou do roka na ples, bílá košile vám v šatníku jednoduše nemůže chybět. Vytvoříte díky ní dokonalý outfit pro všechny příležitosti. Přečtěte si, jak vám bílá košile může pomoct k úspěchu a s čím vším ji perfektně zkombinujete.


Uděláte dojem profesionála v práci


Pokud jdete na obchodní jednání a chcete uzavřít co nejvýhodnější obchod, nezapomeňte oblek doplnit bílou košilí. V té budete vypadat jako čistotný a zodpovědný muž a přesně tak bude působit i firma, kterou zastupujete. Obchodní partner tak s vámi rád uzavře obchod bez toho, aniž by pochyboval, že zboží či služby dostane včas a ve stoprocentní kvalitě.Černý pánský oblek s bílou košilí a černou kravatou


Líbí se vám outfit na fotografii? Oblékněte se tak i vy.
Pánská košile BANDI, model REGULAR SAMSON Bianco
Pánská košile BANDI, model REGULAR SAMSON Bianco
599 Kč
Pánská košile BANDI, model SLIM MEDICIO Bianco
Pánská košile BANDI, model SLIM MEDICIO Bianco
1 253 Kč
Pánská kravata BANDI, model GALLA slim 09
Pánská kravata BANDI, model GALLA slim 09
459 Kč

Budete v ní vypadat naučeně u zkoušek


Chcete si ulehčit průběh maturity nebo státních zkoušek? Pokud si obléknete tmavý matný oblek s bílou košilí a nejlépe modrou kravatou, zapůsobíte na zkušební komisi jako student, který se poctivě učil. A i když nebudete něco vědět, díky tomu vám zkoušející mnohem ochotněji podají pomocnou ruku.


Promění vás v elegána ve společnosti


I na společenských událostech v bílé košili zapůsobíte jako čistotný muž, což ženy zajisté ocení. Doporučujeme vám volit košili s dvojitou nebo univerzální manžetou, kterou snadno ozdobíte manžetovými knoflíčky. Podívejte se na manžetové knoflíčky, které vám ještě více přidají na slavnostním vzhledu.


Oceníte ji i ve volném čase


Myslíte si, že bílou košili vynosíte jen ve formálních chvílích? Omyl. Bílá košile vypadá skvěle i v kombinaci s bavlněnými kalhotami nebo džínami. Pokud chcete vsadit na ležérnější styl, stačí si košili zapnout na rozhalenku a vyrazit například na posezení s přáteli nebo na rande.


Kde košili koupíte?


Prohlédněte si všechny modely bílých pánských košil a pořiďte si ji z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.


Tip pro vás


Chodíte v košili každý den do práce? Pak vám doporučujeme střídat barvy i vzory košil, abyste nepůsobili, že chodíte pořád v jedné a té samé. Skvělou volbou je například proužkovaná či károvaná. Podívejte se na ideální košile do práce.  

Rady a tipy
Cookies

Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.