Domů
Bandi radí
Do práce
Víte, jakou košili nosit do práce?
Témata
Články
Do práce

Víte, jakou košili nosit do práce?

Víte, že téměř 74 % mužů si vybírá pánskou košili nesprávně? Oblékají jednoduše to, co se jim líbí, a nehledí na pravidla. Netuší, že nevhodným výběrem košile mohou hodně pokazit. Patříte mezi muže, kteří chodí do zaměstnání denně v obleku, košili a kravatě? Pak nepodceňujte výběr košile. Přečtěte si základní pravidla a zvyšte svou šanci na úspěch mezi kolegy, u šéfa i na prvním jednání.


Bílá košile do práce


Líbí se vám outfit na fotografii? Oblékněte se tak i vy.
Pánská košile BANDI, model SLIM SILVIO Bianco
Pánská košile BANDI, model SLIM SILVIO Bianco
1 159 Kč
Pánský nátělník BANDI, model BASTARDO Sabbia
Pánský nátělník BANDI, model BASTARDO Sabbia
549 Kč


Jakou košili obléknout na první obchodní schůzku?


Na první obchodní jednání doporučujeme obléknout klasickou bílou košili. To proto, že bílá barva je v podvědomí lidí spojená s čistotou a pořádkem. Skrytý význam této barvy funguje jednoduše. Máte-li na sobě oblečenou bílou košili, získá z vás obchodní partner dojem, že jste čistotný a pořádný. Z toho usoudí, že to samé může očekávat od firmy, kterou zastupujete. Vzbudíte tím u něj jistotu, že zboží nebo sjednané služby budou dodány řádně a včas. A rád s vámi uzavře smlouvu. Na druhé obchodní setkání si už můžete vzít pánskou košili jakékoli jiné barvy, nebo košili se vzorem. Přečtěte si i další tipy, jak se správně obléknout na obchodní jednání.


Jakou barvu košile vybrat do kanceláře?


Pracujete v kanceláři a jste denně v kontaktu se svými kolegy? V tom případě se zamyslete nad tím, kolik barev košil a kravat máte v šatníku. Pokud jich máte několik druhů a kombinujete je, tak je vše v pořádku. Pokud máte pouze bílé košile, je to špatně. I přesto, že jich máte hned několik a denně je střídáte za čisté a pečlivě vyžehlené. Proč?


Vaši kolegové podvědomě vnímají, že máte pouze jednu košili, ve které chodíte každý den. Začnou se vám vyhýbat, přestanou s vámi chodit na oběd a podobně. Váš šéf to také může vnímat negativně. Může to ohrozit vaše postavení v zaměstnání, případně zamezit váš kariérní růst. Co s tím?


Nebojte, neznamená to, že musíte denně chodit v jiném obleku. Bohatě si vystačíte s několika barvami a vzory košile a kravaty. Budete–li střídat pokaždé jiné kombinace košil a kravat, lidé ve vašem okolí si toho všimnout. Uděláte na své kolegy i na svého šéfa úplně jiný dojem. Budete působit, že máte několik modelů obleků, spoustu košil a kravat a jste úspěšný. Prohlédněte si širokou nabídku elegantních pánských košil, které jsou do práce perfektní volbou.

Do práce
Cookies
Tento e-shop a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.